8 Haziran 2017 Perşembe

TEOG Mu? O İş Kolay!

Kolay çünkü bu süreçteki öğrenciler için kaleme alınmış özel bir rehber kitap var.
Öğrencilerin ders, okul, sınav başarısı için kaleme aldığım bir sınav hazırlık kaynağıdır. Kitap ortaokul öğrencilerinin hem Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sürecinde başarılı olmalarını, hem de bir ömür ihtiyaç duyacakları öğrenim becerileri kazanmalarını sağlıyor.
TEOG Mu? O İş Kolay’ın ilk 15 sayfasında TEOG sistemi yalın ve keyifli anlatıldıktan sonra her bir sayfada öğrencilerin kişisel gelişimi, öğrenim başarısı için önemli bilgiler keyifli anlatımla sunuluyor. Ve kitabımızın son 60 sayfası ise öğrencisi TEOG sürecindeki ailelere öneriler bölümünden oluşuyor.
Kitabın içerindeki başlıklar ve başlıklar altında ele alınan konular başarılı olmak isteyen öğrencilerden başka; sınıf rehber öğretmenlerinin, danışman öğretmenlerin, sınıf koçlarının, okul PDR uzmanlarının, bu alanda öğrenci koçluğu yapanların yararlanabileceği nitelikli bir kaynak.
Ahmet Şerif İzgören’in önsözüyle Elma Yayınevi’nden çıkan kitap ortaokul öğrencilerini, onların başarısını ve karşılaştıkları güçlükleri çok iyi bilen, 15 yıllık meslek yaşantısında sizlerle ve öğrencilerle deneyimlemiş bir eğitimci tarafından yazıldı.

TEOG Mu? O iş Kolay’ın tek bir amacı var: O da öğrencilere cesaret vermek. Olabileceklerinin en iyisi olmaları için yüreklendirmek. Gençlik yıllarına başlamış olan öğrencilerimiz, yaşantılarındaki en önemli etkenin kendileri olduğunu ne kadar çabuk fark ederlerse o kadar memnun edecek güzellikte bir gelecekleri olacak.
x

TEOG Mu? O İş Kolay!

Kolay çünkü bu süreçteki öğrenciler için kaleme alınmış özel bir rehber kitap var. Öğrencilerin ders, okul, sınav başarısı için kaleme...